Yale Yüksek Güvenlikli Parmak İzli - Compact Tipi Motorlu Kasa - YSFB/200/EB1
0 yorum
8.099,91 TL
8.999,90 TL
*1.510,63 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
7.499,92 TL + KDV
Havale
7.694,91 TL (%5,00 havale indirimi)
Kargo Bedava
Kampanyalı Ürün
Yale Yüksek Güvenlikli Parmak İzli - Compact Tipi Motorlu Kasa - YSFB/200/EB1 Özellikler:
• Parmak izi erişimi ve 100'e kadar parmak izi
saklayabilme özelliği
• 1 kullanıcı, 1 master şifre tanımlama imkanı
• 22 mm motorlu elektronik kontrollü kilitleme milleri
• Lazer kesim kapı
• Güçlendirilmiş menteşe ve sabit açılma yayı
• İç aydınlatma ledleri
• Acil durumlarda 9V pil desteği ile açılabilme
• Mavi ışık aydınlatmalı dijital LCD panel
• 4-8 karakterli ayarlanabilir şifre
• 3 yanlış giriş sonrası 1 dakika boyunca kilitlenme
özelliği
• Düşük pil uyarısı
• Ekranda görülen şifreyi gizleme imkanı
• Ayarlanabilir sessiz çalışma
• Zemine veya duvara montaja uygun
• 6 fişeli çift taraflı manuel kilitleme anahtar
mekanizması
• Anahtarları veya küçük eşyaları asmak için askı
• Montaj için vida ve dübel seti kutu içeriğindedir.
• Dış Ölçüler: 200 x 350 x 200 mm
• İç Ölçüler:   192 x 345 x 145 mm
• Ağırlık: 8,5Kg
ARTIRILMIŞ GÜVENLİK: Maksimum güvenlik için lazer kesimli kapı
ACİL DURUM ERİŞİMİ: Acil durumlarda kasanın ön panelinden erişim için enerji sağlayan 9V pil desteği kasanızı açma imkanı