Yale Kollu Kasa - Mini Boy - Mavi - YSV/170/DB1/B
0 yorum
2.114,91 TL
2.349,90 TL
*394,43 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
1.958,25 TL + KDV
Havale
2.009,16 TL (%5,00 havale indirimi)
Kargo Bedava
Kampanyalı Ürün
Yale Kollu Kasa - Mini Boy - Mavi - YSV/170/DB1/B Özellikler:
Küçük Eşyalarınız İçin İdeal Çözüm
Mavi renkli kasa yüzeyi
16mm çapında 2 adet kilitleme mili
Mekanik kol ile açma kapama
Mekanik anahtar ile açma imkanı
Kolay kullanımlı tuş takımı
Kapak saç kalınlığı :3 mm
Gövde saç kalınlığı :1 mm
Dış ölçüler: Y:170 G:230 D:170 mm
İç ölçüler: Y:160 G:220 D:120 mm